SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 597 826 €
(5 326 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
300 m²
AVENIDA INDIANOPOLIS, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan300 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Em Construção- Entrega em Dezembro de 2026.
 
O empreendimento COPA INDIANÓPOLIS está sendo construído em um terreno de 3.000m², torre única, 05 eleva...

Ostalo
Dob ponude: 20dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

AVENIDA INDIANOPOLIS, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

SEGUNDO IMÓVEL

Slični oglasi

Slično u inozemstvu