SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
934 600 €
(3 769 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
248 m²
Avenida Açocê, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan248 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Em Construção- Entrega em Junho de 2027.
 
O empreendimento PANORAMA SKYLINE IBIRAPUERA está sendo construído em um terreno de 2.120m², torre única, 0...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Avenida Açocê, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

SEGUNDO IMÓVEL

Slični oglasi

Slično u inozemstvu