SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
871 353 €
(3 724 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
234 m²
RUA EDSON, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan234 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Em Construção- Entrega em Outubro de 2026.
 
O empreendimento EDSON 1400 CAMPO BELO está sendo construído em uma torre única, 22 pavimentos, 03 elevad...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

RUA EDSON, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

SEGUNDO IMÓVEL

Slični oglasi

Slično u inozemstvu