SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
706 461 €
(4 617 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
153 m²
AVENIDA BEM TE VI, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan153 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

SOBRE O IMÓVEL

Este apartamento à venda em Moema Pássaros combina sofisticação e funcionalidade em um projeto pronto para morar, ideal para famílias...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKadaTuš kabinaZaseban wcHodnikKuhinjski aparatiKaminBojlerPerilica rubljaPametni uređajiSigurnostDrveni podPločiceVisoki stropoviDrvene gredeNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stilNamještenoKućni ljubimci dobrodošli

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

AVENIDA BEM TE VI, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Leandro Martins Tavares De Lima

Slični oglasi

Slično u inozemstvu