SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
706 615 €
(3 212 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
220 m²
Rua Tito, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan220 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Pronto para Morar.
 
O empreendimento TERRARO VILA ROMANA foi construído em um terreno de 3.520m², torre única, 03 apartamentos por andar, 17 paviment...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Tito, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

SEGUNDO IMÓVEL

Slični oglasi

Slično u inozemstvu