SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
666 302 €
(3 099 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
215 m²
Rua Paracuê, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan215 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

EXCELENTE APTO. com VISTA EXCEPCIONAL e REFORMADO em rua calma e arborizada, próximo ao Metrô V. Madalena.
215m² Área privativa
420m² Área total

Ostalo
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rua Paracuê, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imóveis Panamby

Slični oglasi

Slično u inozemstvu