SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
553 673 €
(2 688 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
206 m²
Rua Fábia, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan206 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Conheça este incrível apartamento de alto padrão, com 4 dormitórios, 3 suítes e diversas comodidades como piscina, churrasqueira e academia. Localizad...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Fábia, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliária Oliver Marques

Slični oglasi

Slično u inozemstvu