SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
546 679 €
(3 620 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
151 m²
RUA NOVA YORK, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan151 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Descubra o Condomínio Ateliê 365 - MAC, uma residência que reflete o espírito vibrante de São Paulo. Situado na Rua Nova York, ele oferece uma ampla v...

Ostalo
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

RUA NOVA YORK, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Slični oglasi

Slično u inozemstvu