SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
477 385 €
(2 947 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
162 m²
Rua Coronel Lisboa, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan162 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento de Alto Padrão à Venda no Condomínio Hatue Ibirapuera – Vila Mariana/SP Viva com exclusividade em um dos endereços mais desejados de São P...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Coronel Lisboa, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Slični oglasi

Slično u inozemstvu