SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
247 431 €
(3 639 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
68 m²
RUA CROATA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentando este encantador apartamento à venda na região da Vila Ipojuca, em São Paulo. Localizado em um edifício construído em 2015, este imóvel de...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA CROATA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu