SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
242 222 €
(3 785 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
64 m²
Rua Faustolo, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentamos este magnífico apartamento de 2 dormitórios, sendo 1 suíte, localizado no condomínio Frame Vila Romana, em São Paulo, Água Branca. Constr...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Faustolo, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu