Popis ponuda
28
28
28
164 016 €
(3 814 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
43 m²
ALAMEDA LORENA, São Paulo
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
43 m²
kupaonice
2+
Flat Transamerica Jardins
Cod: 16439
À venda: apartamento mobiliado no Flat Transamérica Jardins, localizado na Alameda Lorena, 473, no coração do J...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Namješteno
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
26dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
ALAMEDA LORENA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.