SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
122 870 €
(1 890 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
65 m²
RUA DAS FLECHAS, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan65 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda no Jardim Prudência – Zona Sul de São Paulo 65m² bem distribuídos: 2 dormitórios (sendo 1 suíte) 2 banheiros Sala ampla e bem ilum...

Ostalo
Dob ponude: 19dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

RUA DAS FLECHAS, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Slični oglasi

Slično u inozemstvu