SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
110 908 €
(1 459 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
76 m²
Rua Manuel da Nóbrega, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan76 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente oportunidade no Condomínio Canadá, conjunto comercial à venda com 1 vaga de garagem em uma das regiões mais estratégicas de Paraíso. Com 76m...

Ostalo
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Manuel da Nóbrega, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Slični oglasi

Slično u inozemstvu