SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
110 908 €
(853 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
130 m²
Praça Franklin Roosevelt, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan130 m²
kupaonice2+

- Andar alto
- Localização privilegiada, próximo de metrô, em frente ao Fórum Trabalhista

Ostalo
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Praça Franklin Roosevelt, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu