SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
100 672 €
(1 459 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
69 m²
Rua Celso Ramos, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan69 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Em um amplo terreno de 3.32950m² nasce um empreendimento feito para proporcionar mais conforto qualidade de vida e alegria para sua família e amigos. ...

Ostalo
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua Celso Ramos, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu