SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
99 099 €
(3 003 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
33 m²
ALAMEDA LORENA, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Jardim Paulista, na Alameda Lorena, entre Av. Paulista e Rua Oscar Freire, a poucos passos do metrô Trianon MASP. Região nobre com gastronomia sofisti...

Ostalo
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

ALAMEDA LORENA, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Slični oglasi

Slično u inozemstvu