SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
85 428 €
(2 946 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
29 m²
Alameda Lorena, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan29 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente flat à venda no Jardim Paulista, na Alameda Lorena, a aproximadamente 300 metros da Avenida Paulista e do Metrô Trianon MASP. Localização pr...

Ostalo
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Alameda Lorena, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Slični oglasi

Slično u inozemstvu