SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
83 565 €
(1 671 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
50 m²
RUA EVANS, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan50 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Em Lançamento- Entrega em Janeiro de 2029.
 
R$ 490.000,00 o AVIVA RESIDENCIAL VILA MATILDE será construído em um terreno de 1.202m², torre única, 03 ...

Ostalo
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

RUA EVANS, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

SEGUNDO IMÓVEL

Slični oglasi

Slično u inozemstvu