SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
66 879 €
(2 027 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
33 m²
Rua Augusta, São Paulo

spavaća sobaatypical
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sala Comercial no Edifício CA'D'ORO Pronta para o seu negócio no coração de São Paulo!

Se você busca localização, conforto e prestígio, esta é a opo...

Ostalo
Dob ponude: 26dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua Augusta, São Paulo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu