SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
114 181 €
(1 502 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
76 m²
RUA MOURA, São José

spavaća sobaatypical
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento 3 quartos em Barreiros, São José, com 76m² de área privativa e 89m² de área total. Este imóvel em ótimo estado de conservação oferece 1 ba...

Ostalo
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

RUA MOURA, São José
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Slični oglasi

Slično u inozemstvu