SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
237 521 €
(1 900 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
125 m²
RUA BRASILPINHO, São José

spavaća sobaatypical
stan125 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento 3 suítes em Kobrasol, São José, com 125m² de área privativa e 146m² de área total, localizado em andar alto com vista livre e excelente ve...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledPrirodno svjetloSigurnostKućni ljubimci dobrodošliNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

RUA BRASILPINHO, São José
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Imobiliária Drumond

Slični oglasi

Slično u inozemstvu