SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
152 075 €
(2 376 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
64 m²
Rua das Piabas, São José dos Campos

spavaća sobaatypical
stan64 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 02 Dormitórios sendo 01 Suíte planejada, Sala para dois ambientes integrada com a Varanda, banheiro social, cozinha e área de serviço ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZaseban wcKuhinjski aparatiPogled

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua das Piabas, São José dos Campos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu