SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
143 377 €
(1 156 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
124 m²
RUA LEME, São José dos Campos

spavaća sobaatypical
stan124 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Cobertura a venda no Jardim das Indústrias no Condomínio Florenza em São José dos Campos

Cobertura exclusiva de 124 m² em localização privilegiada, c...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

RUA LEME, São José dos Campos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu