SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
139 259 €
(1 547 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
90 m²
Rua Icatú, São José dos Campos

spavaća sobaatypical
stan90 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apresentamos este belíssimo apartamento padrão localizado no Parque Industrial, em São José dos Campos, com uma oportunidade única de aquisição. Trata...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Icatú, São José dos Campos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu