SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
139 259 €
(1 565 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
89 m²
Rua Icatú, São José dos Campos

spavaća sobaatypical
stan89 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento no Parque Industrial no Condomínio Edifício Adriático em São José dos Campos

O imóvel possui 89m² de área privativa, andar alto com incid...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Icatú, São José dos Campos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu