SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
124 579 €
(1 859 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
67 m²
Rua das Piabas, São José dos Campos

spavaća sobaatypical
stan67 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento no Jardim Aquarius em São José dos Campos

Apartamento com localização privilegiada no Jardim Aquarius, bairro consolidado de São José do...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua das Piabas, São José dos Campos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu