SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
118 752 €
(1 100 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
108 m²
Rua Icatú, São José dos Campos

spavaća sobaatypical
stan108 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento duplex no Parque Industrial, ao lado do Supermercado Simpatia. Sala de estar, sala de jantar, sala de tv, terraço com churrasqueira, linda...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Icatú, São José dos Campos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu