Popis ponuda
11
11
11
112 617 €
(2 011 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
56 m²
São José dos Campos
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
56 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Apartamento na Vila Industrial no Condomínio Blue View em São José dos Campos
Localizado no bairro Vila Industrial, com fácil acesso à Avenida Presid...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
2dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
São José dos Campos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2