SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
101 763 €
(1 641 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
62 m²
RUA REPUBLICA DO LIBANO, São José dos Campos

spavaća sobaatypical
stan62 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

UP LIFE Sua chance de morar perto do maior centro de compras da Região. Mais um obra com a qualidade da REFLORA Construtora. Apartamento com 61,96m² -...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

RUA REPUBLICA DO LIBANO, São José dos Campos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu