Popis ponuda
12
12
12
99 532 €
(948 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
105 m²
Rua Sandro Bezerra da Silva, São José dos Campos
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
105 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
LANÇAMENTO: Cobertura no bairro Parque Residencial Flamboyant no Condomínio Life São José em São José dos Campos
OBRA EM FASE DE CONSTRUÇÃO
PREVISÃO...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
7dana
Ažurirano:
7dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua Sandro Bezerra da Silva, São José dos Campos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2