SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
86 983 €
(1 553 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
56 m²
São José dos Campos

spavaća sobaatypical
stan56 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento novo, no contra piso. Sala para dois ambientes, varanda com churrasqueira, infra estrutura para ar condicionado, pé direito de 2.70 m. Amp...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

São José dos Campos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu