SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
70 048 €
(1 078 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
65 m²
Rua Penedo, São José dos Campos

spavaća sobaatypical
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento na melhor localização do Parque Industrial com ótima planta. 3 dormitórios, sala para dois ambientes, varanda com vista livre e panorâmica...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Rua Penedo, São José dos Campos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu