SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
127 143 €
(1 766 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
72 m²
Rua do Aruanã, São José dos Campos

spavaća sobaatypical
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Loft Mobiliado à Venda Jardim Aquarius, São José dos Campos/SPApartamento tipo loft, com 72m², mobiliado e pronto para morar no coração do Jardim Aqu...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

NamještenoOtvoreni dnevni boravakKućni ljubimci dobrodošli

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rua do Aruanã, São José dos Campos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu