SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
48 275 €
(1 006 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
48 m²
São José dos Campos

spavaća sobaatypical
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento para locação e venda no Centro.
- 48m² área útil

Localização Privilegiada: Próximo a Rodoviária do Centro, Parque da Cidade, Avenida São ...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

São José dos Campos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu