SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
74 298 €
(1 486 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
50 m²
São José dos Campos

spavaća sobaatypical
stan50 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

APARTAMENTO PARA VENDA CONDOMÍNIO AVANTE CLUBE
Bairro Floresta São José dos Campos

Excelente apartamento de 2 dormitórios, em um condomínio clube loc...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

São José dos Campos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Slični oglasi

Slično u inozemstvu