SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
461 387 €
(2 342 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
197 m²
RUA SILVIA, São Caetano do Sul

spavaća sobaatypical
stan197 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento 3 dormitórios sendo 3 suítes, com ótima disposição de planta e ambientes espaçosos . . .

> > > COM VARANDA GOURMET + 4 VAGAS DE GARAGEM ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

RUA SILVIA, São Caetano do Sul
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu