SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
271 545 €
(1 708 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
159 m²
Rua João Gross, São Bernardo do Campo

spavaća sobaatypical
stan159 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este magnífico apartamento no Villaggio Maggiore, localizado na Rua João Gross, 201, no bairro Vila Gonçalves, oferece uma área útil de 159m², proporc...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Rua João Gross, São Bernardo do Campo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu