SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
270 765 €
(1 855 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
146 m²
Rua Doutor Marcel Preotesco, São Bernardo do Campo

spavaća sobaatypical
stan146 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento no bairro Centro / Jardim do Mar, em São Bernardo do Campo. Com cento e quarenta e seis metros quadrados de área útil, este imóv...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rua Doutor Marcel Preotesco, São Bernardo do Campo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu