SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
110 908 €
(1 848 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
60 m²
Rua José Benedetti, São Bernardo do Campo

spavaća sobaatypical
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Este apartamento de 60 m², localizado no Centro, oferece uma excelente oportunidade para quem busca praticidade e conforto em um imóvel moderno e bem ...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua José Benedetti, São Bernardo do Campo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu