SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
99 800 €
(1 663 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
60 m²
Rua Continental, São Bernardo do Campo

spavaća sobaatypical
stan60 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Descubra este apartamento de alto padrão e novo, recém-construído no Residencial Morada Continental, localizado no cobiçado bairro Jardim do Mar, em S...

Ostalo
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rua Continental, São Bernardo do Campo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Bruna Savéria Cássia Innocenti

Slični oglasi

Slično u inozemstvu