SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
145 240 €
(1 241 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
117 m²
Rua Doutor Egydio Martins, Santos

spavaća sobaatypical
stan117 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento de 2 dormitórios (1 suíte), dependência completa, 1 vaga de automóvel, vista livre, arejado, andar alto, no bairro Ponta da Prai...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua Doutor Egydio Martins, Santos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Consultare Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu