SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
114 480 €
(1 817 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
63 m²
RUA GODOFREDO FRAGA, Santos

spavaća sobaatypical
stan63 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Marapé, em Santos, na Rua Godofredo Fraga, próximo ao Orquidário Municipal, Canal 1 e com fácil acesso à praia, mercados, escolas e comércio da região...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

RUA GODOFREDO FRAGA, Santos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Só Flats Negócios Imobiliários Ltda-Me

Slični oglasi

Slično u inozemstvu