SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
57 077 €
(1 165 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
49 m²
RUA HAROLDO DE CAMARGO, Santos

spavaća sobaatypical
stan49 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento 2 dormitórios à venda | R$ 335 mil | Castelo – Santos | Lazer

Código:7322RM

Se você busca conforto, segurança e lazer para toda a famíl...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

RUA HAROLDO DE CAMARGO, Santos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Consultare Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu