SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
276 672 €
(1 948 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
142 m²
Rua Godofredo Fraga, Santos

spavaća sobaatypical
stan142 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento Garden amplo e moderno, no Condomínio Way Orquidário - Marapé - Santos / SP

Infraestrutura: Apartamento tipo GARDEN, com 3 dormitórios, s...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rua Godofredo Fraga, Santos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

OSMAR EMPREENDIMENTOS IMOBILIÁRIOS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu