SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
744 005 €
(3 278 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
227 m²
AVENIDA BARTOLOMEU DE GUSMAO, Santos

spavaća sobaatypical
stan227 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

UM IMÓVEL QUE SE DESTACA EM TODOS OS SENTIDOS
REVENDA NO NAVEGANTES, TORRE PACÍFICO, ANDAR ALTO COM VISTA PARA O MAR
Navegantes – Torre Pacífico | An...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledVisoki stropoviPrirodno svjetloKatOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

AVENIDA BARTOLOMEU DE GUSMAO, Santos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Malavasi Assessoria Imobiliaria

Slični oglasi

Slično u inozemstvu