SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
666 456 €
(2 222 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
300 m²
RUA IVAMPA LISBOA, Santos

spavaća sobaatypical
stan300 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento alto padrão todo mobiliado próximo à praia em edifício com lazer no Boqueirão

-4 dormitórios
Dormitórios super confortáveis com melhor m...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

NamještenoModerni stilZaseban wcTuš kabina

Ostalo
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

RUA IVAMPA LISBOA, Santos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Torres Prime

Slični oglasi

Slično u inozemstvu