SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
239 076 €
(1 467 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
163 m²
RUA MACHADO DE ASSIS, Santos

spavaća sobaatypical
stan163 m²
kupaonice2+

Características:

- 163m² de área útil
- Sala 2ambientes com Varanda
- 3 quartos, sendo 1 suíte
- 4 banheiros...

Ostalo
Dob ponude: 18dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

RUA MACHADO DE ASSIS, Santos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Torres Prime

Slični oglasi

Slično u inozemstvu