SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
151 905 €
(1 852 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
82 m²
RUA GENERAL RONDOM, Santos

spavaća sobaatypical
stan82 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento com 2 quartos a venda- Aparecida - Santos/SP

Referência 1841_FSM

Apartamento com 2 dormitórios à venda, 82 m² - Aparecida - Santos/SP

5...

Ostalo
Dob ponude: 18dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

RUA GENERAL RONDOM, Santos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Consultare Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu