SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
871 371 €
(3 169 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
275 m²
Rua do Café, Santo André

spavaća sobaatypical
stan275 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento de alto padrão à venda na Rua do Café, localizado no prestigiado bairro Campestre, em Santo André. Com 275 metros quadrados de área útil, ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rua do Café, Santo André
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu